restartlogo.png

Ultimate frisbee

 

PODROBNÉ INFORMACE K FRISBEE

Ahoj. Jsme rádi, že jste zavítali až sem. Níže naleznete všechny informace k celému projektu ULTIMATE FRISBEE a k jednotlivým hracím dnům.

Co je frisbee?
Jedná se o kolektivní týmový sport s diskem frisbee. Hrají jej proti sobě dvě smíšená družstva. Vítězí družstvo, které má na konci hrací doby vyšší skóre nebo dosáhne jako první stanoveného počtu bodů. YouTube

Kdy a kde?
Projekt frisbee se koná od září každých 14 dní ve čtvrtek vždy od 18:00 (v říjnu a březnu už od 17:00 kvůli světlu) na hřišti u základní školy Chodovická (tedy zde) v Horních Počernicích. První běh tréninků frisbee se uskutečnil od dubna do června letošního roku, druhý pak od srpna do listopadu. Přes zimu jsme hráli v hale ZŠ Satalice a na jaře pokračujeme!!

Pro koho?
Pokud Ti je 15 – 25 let, chceš si zasportovat  a při tom se bavit, neváhej přijít. Jedná se o otevřenou akci a budeme rádi když dorazíš.

Jak frisbee odpoledne probíhá?
Každý hrací den bude na programu nejdříve malé rozehrání v menších skupinkách, poté trénink určitých herních návyků, vysvětlení pravidel a nakonec dojde na samotnou hru.

Dokdy hrajeme?
Akce potrvá vždy cca hodinu a půl.

Co s sebou?
Kromě sportovního oblečení a bot (+ pití na osvěžení) není třeba ničeho jiného.

Co když bude pršet?
Hrajeme i v dešti:) nějaký vlahý jarní či letní deštík nám, věříme, neublíží. Při velké nepřízni počasí dobu hraní operativně změníme.

Kolik to stojí?
Vše je zdarma

Turnaje
Čas od času se také účastníme oficiálních turnajů. Jsme již schopni poskládat jeden až dva týmy (či se k nějakému zaběhnutému týmu přidat). Turnaje se konají občas v sobotu nebo přes celý víkend. O těchto turnajích je vždy třeba všechny informace zjistit od organizátorů na pravidelných hracích dnech.

Kdo to celé pořádá?
Projekt pořádá mládež Církve Bratrské v Horních Počernicích (Ve Žlíbku 168, Praha 9)

Kontakty na organizátory / dotazy:
Daniel Pína 739 981 627
Tomáš Toušek 731 612 805

Následující termíny:

prozatím tréninky nepokračují

Aktuální informace se nacházejí na našem Facebooku  (@frisbeeHP)